KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14088041
nr 1408 8041
Oljemålning, Hans Osswald (f. 1919), Sverige. Signerad, "Josef & Maria". Olja på duk, 78x63cm, yttermått inklusive ram: 94x80cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
800 kr
Såld:
450 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:02:47
350 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr